Web Tasarımı,Kurumsal Site,E-Ticaret, E-Portal ve Google SEO'da Profesyonel Hizmet... Kent Media Web Hizmetleri ve Reklamcılık

 anasayfa  biz kimiz?  servisler  hizmetler  referanslar  Destek  iletişimTelefon : 0 352 221 09 93    
.

Kent Media Web Hizmetleri Basın Yayın Reklamcılık > Kent Media Web Tasarım - Destek > Outlook E-Posta Kurulumu / Outlook 2010'da e-posta kurulumu nasıl yapılır?
Outlook 2010'da e-posta kurulumu nasıl yapılır?


 

  Adım 1: Outlook 2010 programını başlatınız.Microsoft Outlook 2010'un Dosya menüsünden Hesap Ayarları seçeneğine tıklayınız.


 

  Adım 2: Hesap Ayarları seçeneğine tıkladığınızda E-posta Hesapları penceresi açılacaktır. Açılan penceredeki E-Posta Sekmesinin hemen altında bulunan "Yeni" butonuna tıklayınız.


 

  Adım 3: Devam ettiğinizde karşınıza gelecek olan pencereden, "Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır" seçeneğini işeretleyin ve ileriyi tıklayınız.


 

  Adım 4: Açılan Yeni E-Posta Hesabı Ekle penceresinde "İnternet E-Posta" seçeneğini işaretleyin ve ileriyi tıklayınız.


 

 

Adım 5:  Kullanıcı bilgileri, sunucu bilgileri ve oturum açma bilgilerini doldurup Diğer Ayarlar butonuna tıklayınız.


 

 

TTNET ADSL Kullanıcıları için önemli uyarı:
Türk Telekom, SPAM trafiğini azaltmak amacıyla yeni bir uygulama başlatmaya karar vermiştir. Uygulama kapsamında TTNET, dinamik IP kullanan ADSL kullanıcılarının 25. porttan mail gönderimine izin vermeyecektir. Mail gönderimleri için, 25 numaralı port yerine 587 numaralı port kullanılacaktır. Bu uygulamadan olumsuz etkilenmemek için, kullandığınız mail programında hesap ayarlarınızın Giden Sunucu portunu 587 olarak değiştirmelisiniz!

Adım 5: Açılan İnternet E-Posta Ayarları penceresinde Giden Sunucusu sekmesini tıklayınız ve 'Giden Sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor seçeneğini seçiniz.

Adım 6:  Gelişmiş Bölümündeki giden posta portunu 25'den 587 ye çeviriniz ve tamam 'a ve gelen ekranda iler butonuna tıklayınız.


 

  Adım 7: Gelen ekranda son butonunu tıklayıp işleminizi tamamlayınız.

 anasayfa    l  kurumsal   l  hizmetlerimiz   l   bizden haberler  l   referanslarımız   l   insan kaynakları  l  Şirket Özel   l   Banka Hesap Bilgileri   l   iletişim

 
Copyright © 2005 - 2018 www.kentmediagrup.com Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım     Profesyonel Web Tasarımı     Web Tasarım Kayseri     Kent Medya     Web Sitesi Firmaları     İnternet Sitesi Yapan Firmalar     Web Tasarım Dersleri  Kayseri  Kayseri Haberleri

  

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.