Web Tasarımı,Kurumsal Site,E-Ticaret, E-Portal ve Google SEO'da Profesyonel Hizmet... Kent Media Web Hizmetleri ve Reklamcılık

 anasayfa  biz kimiz?  servisler  hizmetler  referanslar  Destek  iletişimTelefon : 0 352 221 09 93    
.

Kent Media Web Hizmetleri Basın Yayın Reklamcılık > Kent Media Web Tasarım - Bizden Haberler

BİZDEN HABERLER :

Mobil Uyumlu Yeni Nesil Kurumsal Web Sitesi
Google ' ın son araştırmalarında web sitelerine erişimin MOBİL (Cep Telefonları ve Tabletler) olarak % 60'ın üzerine çıktığı görülmektedir. Siteniz Mobil uyumlu değilse firmanız için dezavantaj oluşturmaktadır.
01.01.2017 14:37:08
Köy Dernek Sitesi Tasarımı - Siyasi Parti İl İlçe Sitesi Tasarımı

Kenta Köy dernek sitesi - siyasi parti sitesi paketiyle büyük kolaylıklar getirmektedir. Köy dernek sitelerinde en çok kullanılan haber modülü, foto galeri modülü,Dernek tönetimi modülü paketimizde hazır olarak gelmektedir. Siteye haber eklemek, haber resmi eklemek, foto galeri oluşturmak, derneğin yönetimini değiştirmek ve düzenlemek, ek sayfalar oluşturmak çok kolaydır.

09.04.2014 09:23:14
İnternet Sitesi Kurma Mecburiyeti Başladı.10 Bin Şirket Kapsamda. Yüzde 5 i yaptırdı.

Bugüne kadar kendi iradeleriyle sanal âleme açılan şirketler, artık zorunlu olarak internet sitesi kurmak zorunda kalacak. İlk önce tüm mükellefler için geçerli olan ve birçok bilgiyi bulundurmayı gerektiren bu zorunluluk, yapılan değişiklikle daha sınırlı mükellef kitlesi için geçerli olacak şekilde daraltıldı. Burada yapılan değişiklik aslında “Bütün şirketlerin denetime tabi tutulması” maddesinin değiştirilmesinden kaynaklanıyor.

01.10.2013 13:13:06
Kenta Emlak Sitesi Web Paketi - Emlakçı Web Sitesi
Kenta Emlak Paketi, Emlakçılar için bütünleşik olarak çözüm sunan bir pakettir. Facebook a resim yükler gibi kolaylıkla resim yükleyip ilanların özelliklerini hazır olarak işaretleyebilirsiniz. Satılacak yada kiralanacak olan emlağın tüm resimlerini girebilir iç özellikleri dış özellikleri ve alan özelliklerini belirtip bir ilanı girmeniz sadece bir kaç dakikanızı alacaktır. Karışık olmayan Türkçe yönetim paneli ve Tam Teknik Destek ekibimizle yanınızdayız.
16.08.2013 11:49:49
Uygun Fiyatlı Firma Web Sitesi - Ekonomik Kurumsal Web Sitesi

Kenta Ekonomik Kurumsal paket, internet sitesi için yüksek bütçe ayıramayan müşterilerimiz göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Kurumsal Pakette en çok kullanılan özellikler bu pakette modüller halinde sizlere sunulmuştur.

02.03.2013 17:17:10
Zorunlu Web Sitesi Yaptırma Yasası - Yeni TTK Web Sitesi Şartları
Yeni Türk Ticaret Kanununa göre şirketlerin web sitesi yaptırma zorunluluğuyla alakalı en çok sorulan sorulara buradan cevap bulabilirsiniz.
20.06.2012 12:39:08
 anasayfa    l  kurumsal   l  hizmetlerimiz   l   bizden haberler  l   referanslarımız   l   insan kaynakları  l  Şirket Özel   l   Banka Hesap Bilgileri   l   iletişim

 
Copyright © 2005 - 2018 www.kentmediagrup.com Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım     Profesyonel Web Tasarımı     Web Tasarım Kayseri     Kent Medya     Web Sitesi Firmaları     İnternet Sitesi Yapan Firmalar     Web Tasarım Dersleri  Kayseri  Kayseri Haberleri

  

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.